Omschrijving
Specificaties
| Lengte: | 500 cm |
| Breedte: | 295 cm |
| Hoogte: | 500 cm |
| Gewicht: | 2011 gr |
| Volume: | 73750 cm³ |
| Bediening: | Handmatig |
| CO2e-footprint: | 33685 g |
| Commerciële afmetingen: | 515x150mm |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Plaatsing dispenser: | Muur |
| Soort dispenser: | Schorten |