Omschrijving
Specificaties
| Lengte: | 416 cm |
| Breedte: | 105 cm |
| Hoogte: | 91 cm |
| Gewicht: | 1809 gr |
| Volume: | 3974 cm³ |
| CO2e-footprint: | 26189 g |
| Commerciële afmetingen: | 125x80cm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Kledingmaat: | Afwijkend |
| Mouwlengte van het Kledingstuk: | Zonder mouwen |
| Soort Materiaal: | Polyethyleen (PE) |
| Soort veiligheidskleding: | Schort |
| Type sluiting: | Strik |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Veiligheidskenmerk: | Hygiene |
| Wegwerpartikel: | Ja |