Omschrijving
Specificaties
| Lengte: | 379 cm |
| Breedte: | 219 cm |
| Hoogte: | 100 cm |
| Gewicht: | 1140 gr |
| Volume: | 8300 cm³ |
| CO2e-footprint: | 17388 g |
| Commerciële afmetingen: | 115x105x190cm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Kledingmaat: | Afwijkend |
| Mouwlengte van het Kledingstuk: | Lange mouw |
| Soort Materiaal: | Gechloreerd polyethyleen (CPE) |
| Soort veiligheidskleding: | Schort |
| Type sluiting: | Strik |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Veiligheidskenmerk: | Hygiene |
| Wegwerpartikel: | Ja |