Omschrijving
Specificaties
| Lengte: | 214 cm |
| Breedte: | 212 cm |
| Hoogte: | 71 cm |
| Gewicht: | 389 gr |
| Volume: | 3221 cm³ |
| Aantal stuks: | 100 St. |
| Bevestigingssoort: | Elastiek |
| CO2e-footprint: | 1555 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Dikte: | 40 µm |
| Soort Materiaal: | Gechloreerd polyethyleen (CPE) |
| Soort veiligheidskleding: | Overschoen |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Waterdicht / Water Resistant: | Waterdicht |