Omschrijving
Specificaties
| Lengte: | 207 cm |
| Breedte: | 75 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 39 gr |
| Volume: | 232 cm³ |
| CO2e-footprint: | 243 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Lengte: | 160 mm |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Model naam: | Smiling Planet |
| Percentage recycled: | 50 % |
| Rechtshandig / Linkshandig: | Linkshandig |
| Soort Materiaal: | Roestvrij staal |
| Soort schaar: | Hobbyschaar |