Omschrijving
Specificaties
| Lengte: | 248 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 83 gr |
| Volume: | 396 cm³ |
| CO2e-footprint: | 534 g |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Lengte: | 210 mm |
| Model naam: | Office |
| Rechtshandig / Linkshandig: | Rechtshandig |
| Soort Materiaal: | Roestvrij staal |
| Soort schaar: | Hobbyschaar |