Omschrijving
Specificaties
| Lengte: | 284 cm |
| Breedte: | 87 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 98 gr |
| Volume: | 494 cm³ |
| CO2e-footprint: | 455 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 300 maand |
| Lengte: | 210 mm |
| Model naam: | Classic |
| Rechtshandig / Linkshandig: | Linkshandig |
| Soort Materiaal: | Roestvrij staal |
| Soort schaar: | Kantoorschaar |