Omschrijving
Specificaties
| Lengte: | 586 cm |
| Breedte: | 348 cm |
| Hoogte: | 281 cm |
| Gewicht: | 5840 gr |
| Volume: | 57303 cm³ |
| CO2e-footprint: | 110318 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Kledingmaat: | XL |
| Mouwlengte van het Kledingstuk: | Lange mouw |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Soort veiligheidskleding: | Overall |
| Type sluiting: | Rits |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Wegwerpartikel: | Ja |