Omschrijving
Specificaties
| Lengte: | 301 cm |
| Breedte: | 215 cm |
| Hoogte: | 54 cm |
| Gewicht: | 3088 gr |
| Volume: | 3494 cm³ |
| Aantal vel: | 500 |
| CO2e-footprint: | 4104 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| ISO-waarde: | 9706 |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | EU Ecolabel |
| Milieuverklaring: | CO2 compensatie |
| Papierformaat (DIN): | A4 |
| Papiergewicht: | 100 g/m² |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Papier: | Laserpapier |
| Witheid (cie-waarde): | 161 |