Omschrijving
Specificaties
| Lengte: | 221 cm |
| Breedte: | 207 cm |
| Hoogte: | 91 cm |
| Gewicht: | 265 gr |
| Volume: | 4162 cm³ |
| Aantal stuks: | 100 St. |
| CO2e-footprint: | 3261 g |
| Commerciële afmetingen: | 53cm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Soort Model: | Clip |
| Soort veiligheidskleding: | Haarnet |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Veiligheidskenmerk: | Hygiene |
| Wegwerpartikel: | Ja |