Omschrijving
Specificaties
| Lengte: | 557 cm |
| Breedte: | 341 cm |
| Hoogte: | 248 cm |
| Gewicht: | 5737 gr |
| Volume: | 47104 cm³ |
| CO2e-footprint: | 95674 g |
| Commerciële afmetingen: | 104cm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Kledingmaat: | XL |
| Mouwlengte van het Kledingstuk: | Lange mouw |
| Soort veiligheidskleding: | Bezoekersjas |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Veiligheidskenmerk: | Hygiene |
| Wegwerpartikel: | Ja |